MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH PROJESİ ETKİLEŞİMLİ TAHTA İHTİYAÇLARI KONTROL LİSTESİ

FATİH PROJESİ ETKİLEŞİMLİ TAHTA İHTİYAÇLARI KONTROL LİSTESİ

AÇIKLAMA VE ESASLAR

 

Listedeki “Kurumdan Gelen Talep “ bölümü, veri toplama modülüne veri girişiyle talep bildiren kurumların durumunu yansıtmaktadır.

 

“Tespit Edilen İhtiyaç” bölümü ise bütün verilerin değerlendirilmesi sonrası tarafımızca kuruma verilmesi planlanan toplam ET sayılarını göstermektedir.

 

Aynı binayı kullanan kurumların durum tespitlerinde bina sahibi kurumlar ve MEİS Modülüne giriş yaptıkları bilgiler üzerinden planlamalar yapılmıştır. Yani bina sahibi kurum bu listelerde mevcut ancak aynı binada misafir görünen ve MEBBİS’ te ayrı bir kurum olarak bulunan ikinci kurumlar yansıtılmamıştır.

 

Yapılacak işlemler:

 

1-Bilgilerin kontrol edilmesi, fazla ya da eksik görülen ET sayılarının tarafınızca değiştirilmesi uygun görülmektedir. İhtiyaç Tespitlerinin, ET Keşif Yönergesine uygun olarak ve kamu kaynağının gereksiz kullanılmasına engel olacak şekilde yapılması önem teşkil etmektedir. ( Değişiklik yaptığınız alanlardaki yazı rengini kırmızı olarak seçmeniz gerekmektedir.)

 

2-İlinizde 3. FAZ kapsamında ihtiyaç bildiren ancak diğer kurumlarınızdan ihtiyaç fazlası çıkan ( kapanma/dönüşüm vs. ile) ET’ lerin taşıma/nakil sonrası ihtiyaç durumu kapanan okullarınızın listeden tamamen çıkarılması.

 

3- Listede olmayan kurumlarınızı listenin en altına olacak şekilde, kuruma dair bilgileri ve ET talep kısımlarını tam ve eksiksiz olarak işleyiniz. ( Bu bilgilerin tamamının listenin en altında ve yazı renginin kırmızı olarak işlenmesi gerekmektedir.)

 

4- Listelerde binası ve bilgileri aynı olan ancak isim değişikliği yapılan kurum varsa yeni bilgilerinin eskiler yerine işlenmesi.

 

5- Bütün kurumlarınız için “ Altyapı Durumu ” alanının kontrol edilerek ilgili alana yalnızca “ VAR “ ya da “ YOK “ şeklinde veri girişi yapılması. ( Bu kısımda renklendirmeye gerek yok.)

 

Not: Tablo düzeninin kesinlikle bozulmaması ve yazı tipi, büyük-küçük harf düzenine dikkat edilmesi önem arz etmektedir.


TABLO İÇİN TIKLAYINIZ

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.