MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜBEYDE HANIM MTAL İDARECİ, ÖĞRETMENLERİ VE ÖĞRENCİLERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER.

Zübeyde Hanım MTAL 2017 teklif çağrısı döneminde kabul edilen 4 projeden birisi olan “AB ülkelerinde bilgisayarlı saç tasarımı ve makyaj uygulamaları”nın Avusturya ve Portekiz hareketliliklerinden sonra Okul Müdürü, Müdür Yardımcıları, Alan öğretmeni ve yurtdışına giden öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞEN’i makamında ziyaret ettiler.
ZÜBEYDE HANIM MTAL İDARECİ, ÖĞRETMENLERİ VE ÖĞRENCİLERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER.

Ziyarette projeye katılan öğrenciler projenin kendilerine çok faydalı olduğunu, yurtdışında uygulanan saç bakımı ve makyaj işlemlerini görme imkânları bulduklarını ifade ettiler. Bundan dolayı Ulusal Ajans’a teşekkürlerini dile getirdiler.

Okul Müdürü Muhammet Deniz SOLMAZ; Güzellik ve saç bakımı hizmetleri” altında yer alan mesleklerde ulusal ve uluslararası düzeyde standartlara uygun, teknolojik gelişmeleri anında yakalayabilecek, genç yaşta mesleki yeterlilikler kazandıracak eğitim ve öğretim olanağı yakalamak için bu projeleri yazdık. AB ülkelerinde bilgisayarlı saç tasarımı ve makyaj uygulamaları kapsamında toplam 2 idareci, 1 alan öğretmeni ve 16 öğrencimiz Avusturya Viyana’ya ve Portekiz Braga’ya eğitim almak için gittiler dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin ŞEN de meslek lisesinde okumanın avantajlarından bahsederek bu konuda yurtdışına gitmek ve orada uygulanan faaliyetleri yerinde görmek öğrenci ve öğretmenlerimiz için büyük kazanç olduğunu söyledi ve öğrencilere tüm hayatlarında başarılar diledi.

Okul Müdürü Muhammet Deniz SOLMAZ ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞEN’e desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

13-06-201813-06-201813-06-201813-06-2018

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.