MUĞLA
MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK.
2018 – 2019 eğitim öğretim yılı 2. dönem Müdürler Kurulu toplantısını 31.01.2019 Perşembe günü Menteşe Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirdik.![2018 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/31150315_IMG_6577.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin ŞEN’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürleri Meral TAKEŞ, Soner KAYA tüm resmi – özel okul ve kurum müdürleri katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından gündem maddeleri teker teker ele alındı ve toplantı sona erdi.