DENETİMLİ SERBESTLİK YÜKÜMLÜLERİ MENTEŞE İÇİN ÇALIŞIYOR.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında 27.12.2019 tarihinde yapılan işbirliği protokolü kapsamında, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinesi ile çalışmalar başlatıldı.![DENETİMLİ SERBESTLİK YÜKÜMLÜLERİ MENTEŞE İÇİN ÇALIŞIYOR.](/meb_iys_dosyalar/2020_01/09171439_IMG_4402.jpg)
Denetimli Serbestlik yükümlüleri kamu hizmeti çalışmaları kapsamında yürütülen tadilat, boya, bakım ve onarım, temizlik çalışmaları Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında ilk uygulama başlatılmıştır. Müdürlüğümüz binasında 4 yükümlü boya işlemlerine başlamıştır. Ayrıca Denetimli Serbestlik Müdürü İzzet TANIŞMAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle birlikte yapılan çalışmaları yerinde gözlemlemiştir. 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı içerisinde müdürlüğümüze bağlı okullarımızda şubat ve yaz dönemlerinde Denetimli Serbestlik Yükümlüleri çalışmalarına devam edeceklerdir.