MUĞLA
MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇ NİDA KIZ ÖĞRENCİLER ARASI KUR´AN-I KERİM´İ GÜZEL OKUMA VE HAFIZLIK YARIŞMASI
![GENÇ NİDA KIZ ÖĞRENCİLER ARASI KUR´AN-I KERİM´İ GÜZEL OKUMA VE HAFIZLIK YARIŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2017_03/08110419_IMG_0298.jpg)
2016-2017 YILI İMAM HATİP LİSELERİ ARASI DÜZENLENEN GENÇ NİDA KIZ ÖĞRENCİLER ARASI KUR´AN-I KERİM´İ GÜZEL OKUMA VE HAFIZLIK YARIŞMASI MUĞLA İL FİNALİ; İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CELALETTİN EKİNCİ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİNJ ŞEN´ İN KATILIMLARIYLA MUĞLA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE YAPILDI.