MUĞLA
MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÜVENLİ OKUL PROJESİ İÇİN TÜRDÜ 100.YIL İLKOKULUNDAYDIK.
![GÜVENLİ OKUL PROJESİ İÇİN TÜRDÜ 100.YIL İLKOKULUNDAYDIK.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/13102302_IMG-20200211-WA0028.jpg)
"Güvenli Okul Güvenli Gelecek" Projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün her ay yaptığı "Güvenli Okul, Güvenli Gelecek" Toplantısı; Muğla Vali Yardımcısı Sayın Mehmet Suphi OLCAY, Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Ferman AKBULUT ve Şube Müdürümüz Sayın Eylen TERZİ'nin katılımıyla Türdü 100.Yıl İlk/Ortaokulunda gerçekleştirildi.
Toplantı sonrası, Vali Yardımcımız okulumuzda çevre düzenlemesi, bakım-onarım ve temizlik işleri vb. konularda incelemelerde bulundu.