MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KRİZE MÜDAHALE EKİBİ TOPLANTISI MUĞLA MENTEŞE ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU SALONUNDA YAPILDI.

Doğal afetler ile kaza, ihmal, intihar, şiddet, savaş ve göç gibi zorlu yaşam olaylarında psikolojik sosyal destek sağlamak üzere psikososyal koruma, önleme ve krize müdahale ekipleri toplantısı müdahalelerde ortak bir dil oluşturmak amacıyla 11.04 2018 Çarşamba günü bir araya geldi.
KRİZE MÜDAHALE EKİBİ TOPLANTISI MUĞLA MENTEŞE ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU SALONUNDA YAPILDI.

Toplantıya; Muğla Cumhuriyet Başsavcımız Sayın İlyas YAVUZ, Cumhuriyet Savcısı Sayın Beşir ASLAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve tüm ilçelerin krize müdahale ekipleri katıldı.

Toplantı Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, Muğla Rehberlik Araştırma Merkezi Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Sayın Özlem DOĞAN DAL’ın Psikososyal Koruma, Önleme ve Krize Müdahale konulu sunumu büyük bir ilgiyle dinlendi.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ’nin konuşmasının ardından, Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İlyas YAVUZ’un ve Cumhuriyet Savcısı Sayın Beşir ASLAN’IN okul yönetici ve öğretmenlerinin hukuki bildirim süreçlerinde yaşadığı sorun ve tereddütlerle ilgili ortak işleyiş ve ortak bir dil sağlamak adına yaptıkları açıklamalarla devam etti.

Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İlyas YAVUZ’un ve Cumhuriyet Savcısı Sayın Beşir ASLAN’IN okul yönetici ve öğretmenlerinin hukuki bildirim süreçlerinde yaşadığı sorun ve tereddütlerle ilgili ortak işleyiş ve ortak bir dil sağlamak adına yaptıkları açıklamalarla devam etti.

 

 

 

12-04-201812-04-2018

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.