KANUNİ MTAL HOKEY KIZ TAKIMINDAN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
Açık Alan Gençler Hokey Türkiye Şampiyonasında 3. olan Kanuni MTAL sporcuları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin ŞEN’i makamında ziyaret ettiler.![KANUNİ MTAL HOKEY KIZ TAKIMINDAN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ](/meb_iys_dosyalar/2018_06/04145728_IMG_3530.jpg)
Ziyarete sporcularımızın yanı sıra Okul Müdürü Nahide KEYİK, Beden Eğitimi Öğretmenleri Berrin USLU, Serhat ERDAŞ ve Kafile Başkanı Kimya Öğretmeni Kamil ARSLAN da hazır bulundular.
23-27.05.2018 tarihleri arasında Osmaniye ilinde yapılan Açık Alan Gençler Hokey Türkiye şampiyonasına katılan Menteşe Kanuni MTAL kız takımımız büyük bir başarı göstererek finallere gelen 8 takım içerisinden Türkiye 3. olmuştur.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.