MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VE MEB MAARİF BAŞMÜFETTİŞİMİZ “BAYRAĞIMIN ALTINDA NE VAR?” PROJESİ KAPANIŞ TÖRENİ İLE İLGİLİ NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU

“Bayrağımın Altında Ne Var?” Projemizin kapanış töreni ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin TÖRE, Milli Eğitim Bakanlığı Maarif Başmüfettişi Sayın Mustafa YAŞAR, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Turgut TEKELİ, Şube Müdürü Mehmet YAŞAR Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VE MEB MAARİF BAŞMÜFETTİŞİMİZ  “BAYRAĞIMIN ALTINDA NE VAR?” PROJESİ KAPANIŞ TÖRENİ  İLE İLGİLİ NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU

         Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ŞEN, Şube Müdürümüz ve Proje Koordinatörümüz Sayın Meral TAKEŞ, Özel Büro Öğretmenleri Mustafa TUĞLU, Pakize AKAGÜNDÜZ, Ferda YILMAZ ve Menduh YILMAZ da hazır bulundular.

            Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette projenin revize edilerek Menteşe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde 13 ilçemizde de uygulanması görüşü benimsendi.

                Kendilerine bu nazik ziyaret için teşekkür ediyoruz.     


                 08-11-2018

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.