MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKÖĞRETİM OKULLARIMIZA YENİ BAŞLAYACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖĞRETMENLERİ VE ŞUBELERİ KURA İLE BELİRLENDİ

İLKÖĞRETİM OKULLARIMIZA YENİ BAŞLAYACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖĞRETMENLERİ VE ŞUBELERİ KURA İLE BELİRLENDİ

Muğla'da ilk defa Milli Eğitim bünyesindeki okullarda "Eğitimde Fırsat Eşitliği" göz önüne alınarak Muğla ilimizde okula yeni başlayacak ilkokul 1.sınıf, anasınıfı, bağımsız anaokulları, uygulama anasınıflarına yeni kayıt olan öğrencilerimizin  şube ve  öğretmenleri kura yöntemi ile belirlendi.

Kuralar tüm ilçelerde eş zamanlı olarak Şube Belirleme Komisyonları tarafından velilerin huzurunda gerçekleştirildi. Menteşe genelinde 3 Eylül 2019  Salı günü Saat 10:30'da herkesin gözü önünde yapılan  kura çekimleriyle, öğretmenlerimiz arasınındaki çalışma barışını hemde velileriniz arasındaki adalet duygusunu güçlendirdiğini, ayrıca  geçtiğimiz yıllarda yaşanan olumsuzlukların önüne geçilmiş olundu.

      9 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak olan 2019-2020 eğitim öğretim yılının tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı, uğurlu, başarılı bir yıl olmasını diliyoruz.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.