MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ FUTSAL(SALON FUTBOLU) TURNUVASI SONA ERDİ...

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ FUTSAL(SALON FUTBOLU) TURNUVASI SONA ERDİ...

                   Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüzce öğretmenler arasındaki iletişimi arttırmak, birlik ve dayanışma duygularını geliştirmek, sporun önemini vurgulamak ve geniş kitlelere yayılmasında öğretmenlerimizin rehberliğinden yararlanmak amacıyla; salon futbolu, basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında Türkiye Öğretmenler Kupası Turnuvası yapılmaya başlandı.

         Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün Menteşe Spor Salonunda salon futbolu branşında; 17.10.2019 Perşembe günü 13.00-16.30 saatleri arasında yapılan turnuvaya, Menteşe İlçemiz okullarından 4 takım katıldı. Katılan Takımlarımız; Menteşe Gücü, Muğla Gazi Anadolu Lisesi, Özel Muğla Final Temel Lisesi, Turgutreis Anadolu Lisesiydi.

         Çok çekişmeli geçen maçların ardından finale, Menteşe Gücü ve Özel Muğla Final Lisesi takımları kaldı. Finalde 2-2 beraberlik sonucu seri penaltı atışlarına geçildi. Penaltı atışları sonucunda maçı; 4-3 Menteşe Gücü kazandı.

          İl birinciliği müsabakaları 31 Ekim'de açıklanacak. Sonrasında da bölge birinciliği için mücadele edilecek.

          Takımımızı tebrik ediyoruz.

18-10-2019 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.