"GERÇEK SEVGİYİ ANNENDE BABANDA ARA, O SANA YETER."
![](/meb_iys_dosyalar/2019_10/31095111_30211524_0CD02C5E-2FC9-4558-A0B1-90B96008054F1.jpg)
30-31 Ekim tarihleri arasında Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Müdürlüğümüzce birlikte yürütülen, ortaöğretim öğrencilerine yönelik; Tiyatro Balans Grubunun "Pembe Aslında Siyahtır " konulu tiyatro gösterimi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonunda 4 seans halinde yapıldı.
Öğrencilerimize madde bağımlılığı konusunda sahnelenen bu tiyatro oyunuyla;"Aslında pembe ile gösterilen rüyalar, pembe değil siyahtır, vurdumduymaz davranırsak yitirilen gençlerimiz olacaktır". "BU İLLETİN ZENGİNİ FAKİRİ; KIZI ERKEĞİ YOK. BU İLLETE BULAŞMA, BU İLLETE BULAŞIRSAN HAYATIN KARARIR" Mesajı verildi.