ÇOCUKLARIMIZ GELENEKLERİMİZİ KURDUKLARI MÜZEDE YAŞATTILAR
![ÇOCUKLARIMIZ GELENEKLERİMİZİ KURDUKLARI MÜZEDE YAŞATTILAR](/meb_iys_dosyalar/2019_12/09145124_IMG-20191209-WA0040.jpg)
Türdü 100. Yıl İlkokulu 3 B Sınıfı sınıf öğretmenimiz Sayın Ayşeli EREN ile öğrencileri, tarihi, kültürel, yöresel varlıklarımızı tanımak ve tanıtmak amacıyla, Hayat Bilgisi Dersi Programında yer alan "Kültürümüz" etkinliğini " Sınıf Müzesi" adıyla okul kütüphanesinde sergilediler.
Serginin açılışına; Menteşe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Eylen TERZİ, Sayın Muhammer CİHAN, Okul Müdürü Kadir TOK ile öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.
Vermiş oldukları emeklerinden dolayı öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.