MUĞLA
MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MUHTARLARIMIZLA DENİZOVA İLK/ORTAOKULUNDA BİR ARAYA GELİNDİ.
![MUHTARLARIMIZLA DENİZOVA İLK/ORTAOKULUNDA BİR ARAYA GELİNDİ.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/13103139_IMG-20200211-WA0026.jpg)
Bugün Taşımalı Eğitim kapsamında olan mahalle muhtarlarımızla bir araya gelindi. Denizova İlk/Ortaokulunda incelemelerde bulunan Şube Müdürümüz Sayın Eylen TERZİ başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda okulumuzun fiziki yapısı ve eğitim faaliyetleri görüşüldü. Muhtarlarımızla fikir alış verişinde bulunuldu.