MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SONER KAYA'NIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SONER KAYA'NIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI.

    Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.

         Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak kimsesiz, hasta ve büyüklerimizi, ülke olarak yaşadığımız bu salgın hastalık nedeniyle ziyaret edip onlarla doya doya özlem gideremesekte, gönüllerimizin her zaman onlarla birlikte olduğunu bundan sonra yaşanılacak güzel günlerde  onları ziyaret ederek sevindirmek manevi duygularımızı daha da güçlendirecektir.

        Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yaklaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

       Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan bayramının tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, dünyada ve ülkemizde yaşanılan salgın hastalık nedeniyle sevdiklerinizle birlikte bundan sonra daha nice güzel  bayramlar geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

                                                                                                                                                                                                                    Soner KAYA

                                                                                                                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.