MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MART AYI YÖGEP TOPLANTISI YAPILDI

Mart ayı Anadolu İmam Hatip Liseleri/İmam Hatip Ortaokulları Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) toplantısı Muğla  Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulumuz ve Şehit Mehmet Çetin Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecilerimizin biaraya gelmesiyle gerçekleştirildi.
MART AYI YÖGEP TOPLANTISI YAPILDI

Muğla  Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulumuz ve Şehit Mehmet Çetin Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecilerimiz bir araya gelerek Millî birlik ve bütünlüğümüzü tehdit eden unsurlar ile DEAŞ ve FETÖ gibi din istismarı yapan oluşumlara yönelik farkındalık oluşturma bağlamında okul yöneticilerinin rolü  çalışmalarını değerlendirdiler. Din istismarı yapan bu örgütlerin gerçek yüzünü gösterecek ve okullarımızda yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Türkiye ve dünyada "etkili okul", "iyi okul", "kendini yenileyen okul", "okul geliştirme"  konuları ele alındı. Okullarımızda yapılan ve yapılacak yenilikler, projeler değerlendirildi. Okullarımızda bu konularda proje ve etkinlikler yapılmasına karar verildi.

29-03-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.