MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİTAP KURDU ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ

Muğla İl Halk Kütüphanesi verilerine göre yıl içinde en çok kitap okuyan Menteşe Emirbeyazıt İlkokulu öğrencilerinden Mustafa Özdemir ve Furkan Özdemir'i tebrik ediyoruz.
KİTAP KURDU ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ

Muğla İl Halk Kütüphanesinden bir yıl içinde 306 kitap alıp okuyan Menteşe Emirbeyazıt İlkokulu 4/C Sınıf öğrencisi olan Mustafa Özdemir ve 3/C sınıf öğrencisi Furkan Özdemir il birincisi oldu.

21 Mart-4 Nisan tarihleri arasında kutlanan "Kütüphaneler Haftası" vesilesiyle Muğla Halk Kütüphanesi'nden alınan verilere göre il birincisi olan Mustafa Özdemir'i makamına ağırlayan Pervin Töre öğrencimizi örnek davranışından dolayı tebrik etti.

   İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Kaya,   "Atatürk!ün dediği gibi kitaplar hiç aldatmayan dostlardır." "Sen de kendine dost olarak kitapları seçerek ufkunun sınırlarını hep açık tutacaksın. Bu sayede hedeflerine giden yolda daha emin adımlar atacaksın. Bu örnek davranışından dolayı seni tebrik ediyorum."  söyleriyle  öğrencimiz Furkan Özdemir'i  ödüllendirdi.

 Soner Kaya, Furkan Özdemir'in sınıf öğretmeni Nalan Karakış'a da öğrencilerine okuma alışkanlığı kazandırarak,onlara kitapları sevdirdiği için teşekkür etti.

 

02-04-202102-04-202102-04-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.