MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN SONER KAYA'NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN SONER KAYA'NIN RAMAZAN  BAYRAMI MESAJI.

        Semanın kapılarının sabra, merhamete, kardeşliğe,  birlik ve beraberliğe açıldığı mübarek Ramazan ayının sonuna vasıl olmanın huzuru içerisindeyiz. Bayramlar küskünlüklerin ortadan kaldırıldığı, milletimizin kaynaştığı, insani değerlerimizin sevgi, saygı, birlik, beraberlik ve dayanışma çerçevesinde şekillendiği önemli ve güzel günlerdir. Bayramlar, bu ruh ile dostluk ve gönül ikliminde toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği müstesna günlerdir.

        Manevi değerlerimiz içinde en güçlü hasletlerden biri olan bayramlarımız, birlik ve beraberliğimizi perçinleyip gelişmesine, güçlenmesine millet olarak kenetlenmemize vesile olurlar. Toplumda huzur, sabır, güven iklimi oluşturan ve manevi hazların en büyüğünü yaşatan, aynı düşünce ve duygularda buluşturan bu özel günler bizleri birbirimize daha da yakınlaştırıyor.

        Geleceğe ümitle baktığımız bu güzel bayram gününde, içinde bulunduğumuz salgın sebebiyle yanında olamadığınız sevdiklerimize iletişim araçlarıyla da olsa ulaşarak, bayram mutluluğumuzu paylaşarak birlik, beraberlik ve dayanışmamızı hiç kuşkusuz güçlendireceğiz.

        Bu duygularla, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ederken, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm eğitim camiamızın ve  aziz milletimizin bayramını kutluyor, ülkemiz ve dünya için huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

                                                                                                                                          Soner KAYA

                                                                                                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.