MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"1 KİTAP 1000 HAYAL PROJESİ" ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

      İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan 39 ilkokul ve 21 ortaokulun katılımıyla gerçekleştirilen "1 Kitap 1000 Hayal Projesi" kapsamında  yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilerimiz  ve onlara danışmanlık yapan öğretmenlerimiz, plaket ve ödüllerini  Menteşe Kaymakamı Sn. Caner YILDIZ ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Soner KAYA ve Şube Müdürlerimiz Sn. Muhammer  CİHAN, Sn. Eylen TERZİ ve Sn. Serhat YOLDAŞ 'ın  elinden teslim aldılar.


02-07-202102-07-202102-07-202102-07-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02-07-202102-07-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Aralık 2019 tarihinde Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan, dünya genelinde etkisini gösteren ve akabinde nasıl şekilleneceği konusunda uzunca bir süre belirsizliğini koruyan virüs salgınında, öğrencilerimizin evlerinde, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla ilişkilerini sıcak tutmaları adına Müdürlüğümüz olarak, Covid 19 Salgını Uzaktan Eğitim Uygulamaları kapsamında Menteşe ilçemizde bulunan tüm resmi-özel eğitim kurumlarımızdan 7272 öğrencimize  hitap eden "1 Kitap 1000 Hayal Projesi" ni başlatıldı.

   Ödül töreninde Menteşe Kaymakamı Sn. Caner YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Soner KAYA, şube müdürlerimiz ve  okul müdürlerinin yer aldığı programda açılışı Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi  Meryem Sıla ÇAVUŞ' un müzik dinletisi ardından Halk Eğitim Merkezi Bağlama Usta Öğreticisi Hamdi DEMİRTAŞ' ın bağlama dinletisi eşlik etti.

   Sn. Caner YILDIZ ;"Salgın sebebiyle zor bir eğitim öğretim yılı geçirdik. Bu süreçte öğretmenler ve öğrencilerimiz ellerinden geleni fazlasıyla yaparak sürecin içinde kalmayı başardılar. Böyle bir projeye dahil olarak emek veren ve başarı gösteren öğrencilerimize ve onlara danışmanlık yapan öğretmenlerimize teşekkürederiz."  sözleriyle projede birinci olan öğrencilerimizin plaket ve ödüllerini takdim etti.

 Projede ikinciliği hak kazanan öğrencilerimiz plaket ve ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Soner KAYA 'nın elinden aldılar. Üçüncü ve dördüncü olan öğrencilerimizi Halk Eğitim Müdürü İdris KÖMÜRCÜ,İlçe Şube Müdürlerimiz Muhammer CİHAN, Serhat YOLDAŞ ve Eylen TERZİ tebrik ederek plaket ve ödüllerini takdim ettiler.

  Projemizin birincisi öğrencilerimiz; Melek Buğlem RÜZKAR, Yağız ERTEKİN, Berat Ege MÜFTÜLERER, Ece GEDİKOĞLU, Zeynep Ceren ÖZTÜRK ve Elif Ceylin ÖZER bisiklet;

  İkinci olan öğrencilerimiz; Elif Melek DONMA, Zehra Sena ÖZER, Nehir ÖZTÜRK, Melis İZDAŞ, Malis Naz AKYOL, İrem PAŞALI scooter;

  Üçüncü olan öğrencilerimiz ;Rüzgar Burak YILMAZ, Ümit YALÇIN, Afmet FİDAN, Yunus Emre SÖZERİ, Eren ŞAHİN, Çağla YAVUZ kaykay;

  Dördüncü olan öğrencilerimiz; Umut Savaş, Buğlem ERDOĞAN, Güray Melih ÇAKANEL, Yaşar Tunahan AYGÜN, Ceren DURAN, Aybüke DEMİR kitap ile ödüllendirildiler.

   Öğrencilerimize projede  danışmanlık yapan öğretmenlerimiz; Mehmet ŞANLI , Yücel ATABAY, Ayşe GÖNÜL, Melihat AYDIN; Süreyya UĞURLU, Seher ALTUN, Alaattin ERTEKİN, Melek TOPAL, Muhammet ŞAHBAZ, Kemal SANDAL, Ali KOLCU, Tuba PEHLİVAN, Alev GİRGİN, Seray DEMİREL, Tülin GÜVEN, Gülsüm ŞEN, Arman KAYA, Ayşe SEVRAN TOLGA, Selin ÖZTÜRK ,Mustafa KAYA, Mehmet VİCDAN, Songül ÖZTÜRK, Ayşe TOPRAKÇI plaket ve belgelerini Kaymakamımız Sn.Caner YILDIZ  elinden aldılar.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.