MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Soner KAYA'nın Kurban Bayramı Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Soner KAYA'nın Kurban Bayramı Mesajı.

                               Bayram huzurdur.

                               Bayram özgürlüktür.

                               Bayram barış ve kardeşliktir

                               Bayram manevi ihtişamdır.

Hiç şüphe yok ki, bayramlar huzur, barış ve toplumsal kaynaşmaya dair duyguların yoğun şekilde yaşandığı kutlu günlerdir.

Yüce Yaradan'dan niyazımız odur ki, mübarek Kurban Bayramı milli birliğimizi pekiştiren, ülkemizin dirliğini güçlendiren ve devletimizin kudretini artıran yarınlara vesile olsun.

Bütün dünyada olduğu gibi bizi de etkisi altına alan Covid-19 Salgını nedeniyle bu Kurban Bayramını her zamanki gibi idrak etmemiz maalesef pek mümkün olmayacak. Bu bayramda da Korona virüs nedeniyle yakınlarımızla doyasıya kucaklaşamayacağız; ama hiç şüphe yok ki, esas olan sevdiklerimizin sıhhatidir.  Lakin büyüklerimizi hatırlamaya, çocuklarımızı sevindirmeye, dargınlıkları bitirmeye ve paylaşmaya devam ederek bu mübarek bayramın ruhunu yaşamalı ve yaşatmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, huzurun ve mutluluğun paylaşıldığı, kırgınlıkların giderildiği, paylaşmanın nefes olduğu birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar geçirmenizi temenni eder, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                        Soner KAYA

                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.