MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İdris KÖMÜRCÜ´nün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı.

Kadın, bir milletin bağımsızlığı özgürlüğü ve güneşli yarınlarıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün  de dediği gibi "Dünya´da hiçbir milletin kadını, milletini kurtuluşa ve zafere götürmekte, Anadolu kadınından daha fazla çalıştım diyemez." Kadınlarımız, toplumun en etkili, yönlendirici, koruyucu ve birleştirici unsurudur. Kadının sosyal statüsünü artırmak, her yönüyle gelişmiş bir toplum inşa etmenin en önemli yoludur.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İdris KÖMÜRCÜ´nün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı.

 

Sevgiyi, özveriyi, üretkenliği ve asaleti temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşıdır. Kadınlarımızın geleceğe güvenle bakmaları, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerin başarısında anahtar bir rol oynamaktadır. Onların, her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sağlaması ve hayatın her alanında etkin bir şekilde rol almaları medeni ve  gelişmiş bir toplumun en önemli göstergesidir.

Dünden yarına hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz bizi biz yapan, başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.

                                                                                                                                                                                                           İdris KÖMÜRCÜ

                                                                                                                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.