MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Sn. İdris KÖMÜRCÜ ŞAMPİYON TAKIMI MAKAMINDA KABUL ETTİ.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Sn. İdris KÖMÜRCÜ ŞAMPİYON TAKIMI MAKAMINDA KABUL ETTİ.

 

Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris KÖMÜRCÜ, Ege Yıldızları Spor Kulübü Çim Hokey Takımının, başarılı sporcuları ve teknik ekibi ile buluştu. Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda sporcularla bir araya gelen İdris KÖMÜRCÜ,  Ege Yıldızları Spor Kulübü sporcularını, Muğla İl Karması Kız Hokey Takımı olarak elde ettikleri Türkiye Şampiyonluklarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Ege Yıldızları Spor Kulübü sporcularının Muğla'nın ismini tüm Türkiye'de başarıyla duyurduğunu belirten İdris KÖMÜRCÜ, "Ege Yıldızları Çim Hokey Takımı kısa zamanda katıldıkları müsabakalarda başarıdan başarıya koşarak bölgemizin ismini tüm ülkemizde duyuruyorlar. Kızlarımızla gurur duyuyoruz. Elde ettikleri başarılarla örnek oluyorlar. Bugün bu başarılarını bizlerle paylaşmak için U14 Kızlar Hokey Türkiye Şampiyonasında ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Anadolu Yıldızlar Ligi Hokey Türkiye Şampiyonasında, Muğla İl Karması Kız Hokey Takımı olarak Türkiye Şampiyonu olan sporcularımız kupalarını getirdiler. Ege Yıldızları Spor Kulübünü ve Muğla İl Karması Kız Hokey Takımında yer alan Milli sporcular Sıla Aleyna Çelebi ile Nilay Nur Öztürk'ü tebrik ediyorum. Tabi onların bu başarısında ailelerinin ve Antrenörleri Serkan Şen, U19 Milli Takım Antrenörü Muharrem Hasdemir ve Kulüp Yöneticisi Ayhan Hasdemir'in de büyük emekleri var. Hepsini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi. 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.