MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İdris KÖMÜRCÜ'nün 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

"İlçe  Millî Eğitim Müdürümüz Sn. İdris KÖMÜRCÜ, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemin başlaması  nedeniyle bir mesaj yayımladı."  Yeni bir eğitim-öğretim yılı başlıyor. Eğitime gönül veren herkesle beraber tarifi imkânsız bir heyecanın içindeyiz. Sevgi, umut ve işimizi en iyi şekilde yapma gayreti tüm eğitim-öğretim yılı boyunca kılavuzumuz olsun.
 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İdris KÖMÜRCÜ'nün 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Bugün ülkemizin dört bir yanında çocuklarımız, okulları ve öğretmenleriyle buluştu. Yeni eğitim ve öğretim yılına başlarken geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve büyük fedakârlıklarla yurdun her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaştığımı belirtmek isterim.

2022-2023 eğitim ve öğretim yılının sağlıklı bir şekilde başlaması ve devam etmesi adına okullarımız ve diğer kurumlarımızda salgını kontrol altında tutmak için yapılması gereken bütün hazırlıkları tamamladık. Bu süreçte velilerimizin okullarımız ve öğretmenlerimizle daima iş birliği içerisinde olarak bizlere destek vereceklerine, sağlıklı ve sistematik bir iletişimle yeni eğitim ve öğretim yılını sürdüreceğimize inanıyorum.

Kuşkusuz toplumumuzun eğitim kalitesini daha fazla artırmak noktasında hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Eğitim ve öğretim camiası olarak ülkemizi bu alanda çok daha üst noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağız.

Yarınlarımızın teminatı çocuklarımız, çok kıymetli ailelerimiz ve eğitim camiamızın gönülleri ferah olsun! Tüm birimlerimiz ve ekibimizle yeni eğitim ve öğretim dönemine hazır bir şekilde başladık.

Bu düşüncelerle çocuklarımıza, öğretmenlerimize, velilerimize ve bütün eğitim camiamıza 2022- 2023 eğitim öğretim yılında sağlıklı, başarılı ve huzur dolu çalışmalar diliyorum.          

                              İdris KÖMÜRCÜ

                         İlçe Milli Eğitim müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.