MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. İdris KÖMÜRCÜ'nün Yeni Yıl Mesajı.

"2022 yılına veda ederken; gücümüzü yenileyeceğimiz, umutlarımızı tazeleyeceğimiz, yeni fırsatlar, yeni başlangıçlar içeren yepyeni bir yıla ''Merhaba'' demeyi temenni ediyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. İdris KÖMÜRCÜ'nün Yeni Yıl Mesajı.

       Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri beraberinde getiren yeni bir başlangıçtır. 2022 yılının tüm hatıralarını geride bırakırken başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir umutla yeni yıla giriyoruz.

    Eğitim öğretim gibi güç birliği isteyen, meşakkatli ve önemli bir sahada bizlere güç veren, çalışma azmi kazandıran idari personelimiz, öğretmenlerimiz, hizmet personelimiz, öğrenci ve velilerimizle ilçemizi eğitimin her alanda geldiği noktadan daha yukarılara taşıyacağımıza gönülden inanıyorum. Eğitim camiası olarak yeni yılda, geçmişin muhasebesini yapıp elde ettiğimiz birikim ve tecrübelerimizi geleceğe ilişkin yeni planlar yapma konusunda değerlendirmeliyiz. Önümüze yeni hedefler koyarak, heyecan ve umutlarla bir yıla daha girerken, yeni yılın tüm dünya için gönlümüzde yer eden hayallerin gerçekleştiği bir yıl olmasını temenni ediyorum.

     Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız  başta olmak üzere, ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk, başarı, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum.

            İdris KÖMÜRCÜ

       İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.