MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN ŞEN´İN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN ŞEN´İN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım ve Sevgili Öğrencilerim;

10 Ocak 2017 tarihi itibari ile göreve başlamış bulunmaktayım. Medeniyetlere ev sahipliği yapan ve adını Anadolu Selçuklu Beyliklerinden olan Menteşe beyliğinden alan İlçemizde görev yapmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyim.

Devraldığımız bu kutsal görevi mesai arkadaşlarımla birlikte büyük bir özveri ve azimle çalışarak en iyi bir şekilde yerine getireceğimize inancım tamdır.

Bu görevin sorumluluğunun ne denli onur verici olduğunu, üzerimize yüklenen misyonun ne kadar ağır olduğunun bilincindeyim. İlçemizde Eğitim ve Öğretimde daha ileri gidebilmek için, toplumun bütün kesimlerini kapsayan ve işbirliği anlayışı içinde hareket edeceğiz. Eğitim kalitemizi arttırabilmek için İlimiz ve İlçemizdeki tüm paydaşlarımızla el ele çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Sorumluluğumuz altındaki neslin doğru ve sağlıklı bilgiler almasını, başta Milli ve Manevi değerlerle, milli bir ruhla donatılması temel şartımız olmalıdır. Milli birlik ruhu içinde, hür ve bilimsel düşünme gücüne ve geniş bir dünya görüşüne sahip, insan haklarına saygılı, toplumun mutluluğundan da sorumlu olduğu bilinci içinde olan, Ülkemizi daha refah seviyelerine yükseltecek sorumluluğu ve bilincini vermeliyiz.

Eğitimde yeniliklere açık, şeffaf katılımcı ve takım ruhuyla çalışarak kalitenin oluşturulması büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda, Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne taşımak, dünya ile yarışan, ahlaki ve milli değerlere sahip bireyler yetiştirmek hepimizin görevidir.

Değerli Yönetici ve Öğretmen arkadaşlarım;

Toplumumuzun bütün kesimlerini kucaklayan bir yönetim anlayışı içinde hareket ederek, eksiklerimizi birlikte tamamlayarak, sevgi ve saygı çerçevesinde hareket etmek suretiyle, eğitim ve öğretimi en üst seviyeye taşımak için hep birlikte çalışacağız.

Değerli Velilerimiz; yavrularınız emanetimizdir anlayışıyla, görevimiz onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktır. Sizlerin her zaman biz eğitimcilerin yanında olmanız ve desteklerinizi hissetmemiz, başarıya bir adım daha yükseltmemizi sağlayacaktır.

Sevgili Öğrenciler; sizlere kaliteli ve güzel bir gelecek hazırlamak için hiçbir özveriden kaçınmayan Ailelerinize ve fedakar öğretmenlerinize karşı sorumluluğunuzu bilerek, saygı ve sevgilerinizi her zaman göstereceğinize inancım büyüktür. Ülkemizin geleceğinin sizlerin elinde olduğu ve sizlerin yön ve şekil vereceğinizi unutmayın.

İlçemiz Eğitim ve Öğretimi için, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da verecekleri destekler için, Müdürlüğümüz personeline, yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerimize, kamu kurum ve kuruluşlarına teşekkür ediyor hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                  Hüseyin ŞEN

                                                                                                      Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.