MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN ŞEN´ DEN TEOG MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN ŞEN´ DEN TEOG MESAJI

2016/2017 Eğitim Öğretim Yılı, 2. Dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) 26-27 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Sevgili öğrenciler, sınava büyük bir azim ve gayretle hazırlandınız. Elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştınız. Şimdi ise kendinize güvenmek, birikiminizi ortaya koymak ve emeklerinizin karşılığını almak zamanıdır.İnanıyoruz ki, sizler hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde geçerek başarılı olacaksınız. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmanızdır.

Sevgili Veliler; Çocuklarınızın başarısı için büyük emek ve gayret sarf ettiğinize, maddi ve manevi fedakarlıklarda bulunduğunuza yürekten inanıyorum. Pek tabiidir ki bütün bunların karşılığında çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsunuz. Çocuğunuz ve siz elinizden gelenin en iyisini yaptığınız halde eğer sonuç istediğiniz gibi çıkmazsa, asla karamsar olmayınız. Hayatın ve geleceğin ne getireceğini, bize hangi fırsatları sunacağını bilemeyiz. Bütün bu gayretleriniz sonrası gelen sonuçları başarı ya da başarısızlığı makul karşılamak ve her iki neticeyi de anlayış içinde kabullenmek hem sizin için, hem çocuklarınız için yararlı olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta öğrencilerimizi yetiştiren, emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ediyorum. Emek ve gayretlerinin karşılıklarını alacaklarını ümit ve temenni ediyorum.

 

                                                                                                                                Hüseyin ŞEN 

                                                                                                                        İlçe Milli Eğitim MüdürüEmirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.