MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN ŞEN´ DEN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN ŞEN´ DEN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli Milli Eğitim Ailesi,

Bir eğitim-öğretim yılına daha başlıyor olmanın sevinci ve heyecanını birlikte yaşamaktayız. Bu heyecan ile geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz için her yıl bir önceki eğitim öğretim yılından daha başarılı bir yıl olması gayretindeyiz.

Biliyoruz ki milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarmak için birinci şart eğitimdir.

Bu anlamda öğrencilerimizin en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Çünkü iyi yetişmiş ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, kendi geleceklerini hazırlarken ülkesinin ve dünyanın geleceğini de hazırlamış olmaktadırlar. Bunun içindir ki öğrenci, öğretmen, veli ve idare işbirliği ile öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarını en güzel şekilde geçirmelerini sağlamak ve bir üst eğitim öğretime hazırlama gayreti içerisindeyiz. Bu inançla ideal toplum için ideal bireyler yetiştirmek öncelikli hedeflerimizdir.

Bu duygu ve düşünceler ile 2017-2018 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını ve hep birlikte başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmemizi diliyorum.

 

                                        Hüseyin ŞEN

 

                                          İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.