MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz İdris KÖMÜRCÜ'nün 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönem Sonu Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İdris Kömürücü, 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesi sebebiyle bir mesaj yayımladı.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz İdris KÖMÜRCÜ'nün 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönem Sonu Mesajı...

2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemini başarılı bir şekilde tamamlarken, sevgili öğrencilerimizin karne heyecanını ve sevincini yürekten paylaşıyorum.  Bu süreçte öğrencilerimiz için var güçleri ile çalışan kıymetli meslektaşlarıma; bu dönemin sağlıklı, verimli, huzurlu bir şekilde tamamlanmasına katkı sunan kıymetli velilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bugün aldığınız karneleriniz sizin kişiliğinizin bir göstergesi değil, dönem boyunca edindiğiniz kazanımların edinilme düzeyini ölçen bir araçtır. Bunun yanı sıra karnelerinizde, güçlü ve zayıf yönlerinizi değerlendirmeniz ve eksikliklerinizi tamamlamanız için ara ara konu tekrarları yapınız. Sizler bizim en kıymetlilerimizsiniz ve tüm çalışmalarımızın merkezinde sizler varsınız. Her birinizin eğitim yolculuğunda her zamanyanınızdayız.Tatilinizi faydalı bilgilerin ışığında, verimli bir şekilde geçirmenizi ve bol bol kitap okumanızı istiyorum, sizleri sevgiyle kucaklıyorum.   

 

Değerli Meslektaşlarım,

Dönem içinde yaptığınız özverili ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sevgi, sabır ve büyük bir özveriyle icra ettiğiniz mesleğimizin en büyük mutluluğu öğrencilerimizin elde ettiği başarılardır. Sizler geleceğimizin teminatı öğrencilerimize sadece bilginiz ile değil değerleriniz ile de yol gösterici oluyor, onları geleceğe hazırlıyorsunuz. Kıymetli öğretmenlerim, sizlere ilim ve irfanınızla kalbine dokunduğunuz tüm öğrencilerimiz için tekrar teşekkür ediyor, ailenizle sağlıklı mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarınız sizin olduğu gibi bizim de en değerli varlıklarımız. Onların sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda eğitim görmeleri için hiç durmadan çalışıyoruz. Büyük bir güven duygusuyla bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınızın bilgi ve beceri ile donanması, millî ve manevi değerlerle yetişmesinde her zaman bizlere destek olduğunuz için teşekkür ediyor; yaz tatilinin sizler ve değerli evlatlarınız için sağlıklı, mutlu, huzurlu geçmesini diliyorum.

                                 İdris KÖMÜRCÜ

                           İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.