İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN SONER KAYA'NIN 2019/2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN SONER KAYA'NIN 2019/2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2019_09/06161656_IMG_9932.jpg)
Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; öğretmenlerimiz öğrencilerine kavuşmanın mutluluk ve heyecanı içinde iken velilerimiz, çocuklarının okula başlamasının gururunu yaşıyor. Bu duygularla tüm yöneticilerimin, öğretmenlerimin, velilerimin ve geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın 2019/2020 Eğitim Öğretim yılını kutluyor, başarılar diliyorum.
Soner KAYA
İlçe Milli Eğitim Müdür V.