MUĞLA MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İdris KÖMÜRCÜ'nün Kurban Bayramı Mesajı.

Bayramlar; barış, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının en üst düzeyde yaşandığı müstesna günlerdendir. Böylesine güzel duyguları bünyesinde barındıran bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Çocuk sevinciyle bayram sevincinin buluştuğu; paylaşmaya, kardeşliğe ve umuda yer açan bir bayram yaşamanız dileğiyle Kurban Bayramınızı kutluyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İdris KÖMÜRCÜ'nün Kurban Bayramı Mesajı.

Özlemleri gideren, eş, dost, arkadaş ve akrabaların ziyaret edildiği bayramlar, sevgi ve yardımlaşma duygularını güçlendirerek, sevinç ve mutluluk yaşadığımız özel günlerdendir.  Derin duyarlılıkların yön verdiği bayram günlerini, manevi önemine uygun şekilde yaşamalı ve yaşatmalıyız. Emin olun, inceliklerle sarıp sarmalanan, çocuk sevinciyle bayram sevincini buluşturduğumuzda bugünün bayramları da eski bayramlar gibi olacak.

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim öğretim çalışanlarımızın Kurban Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutluyor; bu mübarek bayramın kalplerimize huzur, ülkemize, İslam âlemine ve tüm dünyaya barış ve esenlik getirmesini diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla, iyi bayramlar...

                İdris KÖMÜRCÜ

          İlçe Milli Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr.Baki Ünlü Caddesi No5 - SANTRAL / ÖZEL KALEM 0 (252) 280 50 00, EVRAK KAYIT 0 (252) 280 50 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.