MUĞLA
MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KTS EKİM-KASIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![KTS EKİM-KASIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_01/27111831_KTSEKYMKASIM.jpg)
Uzaktan Eğitim Sürecinde Meslek Dayanışması Toplantısı
Öğretmenlerimizle meslek dayanışması kapsamında toplantı düzenlenmiş; uzaktan eğitim süreci değerlendirilmiş. canlı ders materyalleri ve zoom uygulamasında kullanılabilecek etkinlik ve araçlar ile ilgili bilgi alışverişi gerçekleştirilmiştir.
Şehit Mehmet Çetin AİHL Ekim-kasım KTS
Okul web sayfası linki