Müdürümüz Sn. İdris KÖMÜRCÜ'nün "Babalar Günü" Mesajı.
![Müdürümüz Sn. İdris KÖMÜRCÜ'nün](/meb_iys_dosyalar/2024_06/12104216_babalargunu2024.jpg)
Babam,
Ellerinde yılların hikayesi,
Yüzünde gülüşü, yüreğinde asaleti.
Bir umman gibi derin, sevgiyle dolu,
Varlığıyla aydınlatır her yolu.
Baba demek; can demek, varlığı ile bir evlada en büyük hazine demek. Baba demek; özlem demek, umut demek. Baba demek; katlanmak, Kol kanat olmaktır. Baba demek; Koruyan kollayan, sarıp sarmalayan en güzel kalpli kişi demektir.
Varlıkları ile bizlere daima güç veren, zorlukları göğüsleyerek ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenen; ömrünü evlatlarına adayan başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere ahirete göç eden tüm babaların ve baba adaylarının "Babalar Günü" kutlu olsun.
İdris KÖMÜRCÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü