MUĞLA
MENTEŞE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDÜRLERİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARININ KATILIMIYLA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![OKUL MÜDÜRLERİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARININ KATILIMIYLA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_02/01165800_kapak.jpg)
İlçemizde Eğitim alanındaki istek, şikayet ve önerileri değerlendirmek amacıyla Menteşe Kaymakamımız Sayın Caner YILDIZ´ın başkanlığında Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanlarının katılımıyla Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yapıldı.